O programu

Vítejte v programu OK Plus Corporate

Firmy ve věrnostním programu OK Plus Corporate šetří náklady a čerpají výhody. Čím více bude vaše firma využívat služeb Českých aerolinií, tím více bude pro vás cestování výhodnější a příjemnější. Být členem se vám vyplatí a navíc, členství je zcela zdarma.

Přečtěte si více o programu OK Plus Corporate a zařiďte si členství ještě dnes.

Pro koho je program určen?
Program OK Plus Corporate je určen všem firmám, které využívají služeb Českých aerolinií a sídlí v některé z desítek zemí, kde je program nabízen.

Jak program funguje?
Základním principem je sbírání a využívání bodů. Firmy obdrží body za všechny lety s Českými aeroliniemi, které následně využívají na nabízené odměny. Program se řídí Všeobecnými pravidly programu OK Plus Corporate.

Kde a jak získáme body?
Body lze získat za všechny lety Českých aerolinií. Počet připsaných bodů závisí na destinaci a tarifním balíčku, ve kterém je letenka zakoupena a je vám k dispozici v bodové tabulce. Pro automatické načtení bodů stačí vkládat členské číslo OK Plus Corporate při každé rezervaci letu.

Jak a na jaké odměny lze body využít?
Odměny v programu OK Plus Corporate lze objednat pohodlně online.  Aktuálně nabízíme firmám tyto odměny:

  • Bonusové letenky
    Letenky je možné vystavit ne lety v rámci celé sítě Českých aerolinií, a to jak v cestovní třídě Economy, tak Business. Bonusové letenky můžete využít například na služební cesty vašich zaměstnanců, nebo jako odměny pro partnery či nejlepší zaměstnance. V každém případě šetří vaše firemní peníze.
  • Zlaté karty programu OK Plus
    Zlatou kartu programu OK Plus, který je určen pro individuální cestující, vystavíme na jméno libovolné osoby. Ta pak bude moci využívat nadstandardních výhod při svých letech.

Létáme opravdu často, jaké výhody získáme?
Členům, kteří využívají služeb Českých aerolinií opravdu často, může případně náš obchodní tým předložit nabídku širší obchodní spolupráce s množstvím nadstandardních výhod. I proto se vyplatí být členy OK Plus Corporate.

Firemní versus osobní účty
Od 1. ledna 2014 načítáme za stejnou letenku Českých aerolinií jak body na Váš firemní účet OK Plus Corporate, tak míle na individuální účty OK Plus Vašich zaměstnanců.

Chceme se stát členy OK Plus Corporate!
Vaše rozhodnutí je správně a opravdu nás těší. Do programu se přihlásíte jednoduše, stačí vyplnit online přihlášku a určit ve vaší firmě kontaktní osobu, která bude mít správu vašeho firemního účtu na starost. Tato osoba bude také jako jediná moci disponovat s body na vašem účtu. Následně vám zašleme na váš e-mail údaje k vašemu novému firemnímu účtu.
Určitě vám doporučujeme si přečíst Všeobecná pravidla programu OK Plus Corporate. Detailní informace o programu, jeho výhodách a odměnách získáte po přihlášení na váš nový firemní účet na www.okpluscorporate.com. Zde si budete moci ověřit stav vašeho účtu, zakoupit letenku, reklamovat body a změnit PIN nebo kontaktní údaje.

Těšíme se na shledanou na palubách letadel Českých aerolinií.